Saturday, September 17, 2011

hiveim az urban. higgyétek el, gumilabdán ülve, rugózva, minden hajmetál3D-ben szól!

mivel én is utánanéztem, és sehol nem találom, azt a találó, hajdanvolt blogot amit irtam annó, ezért fogadjátok szeretettel komunikációs forrásomnak eme pöce-ékkövét immár!


1 comment:

  1. jeeeeeeeeeeeeee

    és ezennel te vagy a szakkör brit trónörököse

    ReplyDelete