hiveim az urban. higgyétek el, gumilabdán ülve, rugózva, minden hajmetál3D-ben szól!
mivel én is utánanéztem, és sehol nem találom, azt a találó, hajdanvolt blogot amit irtam annó, ezért fogadjátok szeretettel komunikációs forrásomnak eme pöce-ékkövét immár!
jeeeeeeeeeeeeee
ReplyDeleteés ezennel te vagy a szakkör brit trónörököse