Friday, September 30, 2011
megtaláltuk dél london segglyukát. egy Troli brixton szivében, kicsit tágasabban, tele szuper béna meberekkel. dresscode nincs, de plecsnit sem kérnek, az pedig jó sok embernél lehetett! a hely neve prince albert pub. én még tényleg nem láttam itt londonban ennél aljább és szürreálisabb helyet. 70+ feka bácsik ülnek itt-ott sört szopogatva, kalapban, bézbólsapkában, a farkukat markolászva elvétve. seggrészeg, visszataszitó külsejű emberek lötyögek a parketten, ahol mindennek ellenére remek zenék szólnak! középkorú, közepesen értelmiségi emberek, néhol hanyagul, még mindig festékes melósruhában ücsörögnek, homályos tekintettel, álló mellbimbóra, esetleg egy elhanyagolt, lelakott hatvanasra vadászva. van belőlük bőven, még mezitlábas is, persze majd pont az ne lenne. kint a kertben fű nincs, hamutál se, bár ez a dohányzó. bent a wc-ben, a nem vájúnál, a wc tartályon áll a hugy. normális helyeken kólázni szoktak onnan. itt telepisálják. a könyék egyetlen éjfél után nyitvatartó kocsmája. tervezem, hogy tábort verek. megismerem a kerület károlyait is sándorait. megtanitok nekik egy-két prosectura nótát, aztán együtt énekeljük azt, hogy európa messze van...
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
na vegre! ezen mar erezni sorszagu lehelleted.
ReplyDeletealakulgat mindenesetre
ReplyDeleteés te melyik asztalnál ülsz?
ReplyDelete