Sunday, October 9, 2011

elég hamar sikerült lehúztam az angol államot egy kisebb összeggel, amit a bal mutatóujjam helyrehozatalára forditottak. történt az pénteken, hogy elég kedvtelenül bementem dolgozni 9-re este. 3 órát kellett volna ott töltenem, de 5 perc alatt elintéztem magam egy hétre legalább. lehajoltam, hogy kivegyem a váltócipőm a pult alól, amikor a homlokommal megtoltam a pultról lelógó vágódeszkát. a vágódeszka megbillent, és elindult felém, a fejem magasságában, én meg reflexből balkézzel felnyúltam, hogy megállitsam annak esését. de rajta volt egy méretes kés, ami végigszaladt a kezemen, pontosabban a bal mutatóujjam belsején. ömlött a vér azonnal, csontig bevágta úgy 2-3 centi hosszan. endre rakott rá egy patent szoritó kötést, ádám értem jött kocsival és eldobott a jó öreg st georges hospitalba, most először páciensként. ott jól megnézegették ilyen gyakornok kiscsajok szemüvegben, locsolgatták jóddal, miközben próbáltam nem behugyozni a fájdalomtól meg volt egy röntgen. a végén odahivtak valami sebészt, az adott időpontot vasárnap reggel 8-ra, ráhúztak egy szoritó textil kotont azt viszontlátásra. otthon ilyenkor, még hajnalban, seggrészegen is varrtak már össze a balesetin basszameg! He! na aztán ma bementem 11 körül már mehettem is a műtőbe. elkaszáltam valami ideget is, mert az ujjbegyem elég érzéketlen.

állitólag azt az ideget megszerelte a doktornéni, meg rakott bele szép szines öltéseket biztos, de én nem láttam semmit, mert eltakarták egy zöld lepedővel. azt is mondta, hogy nem biztos, hogy rendesen fogok érezni azzal az ujj beggyel. én azt mondom, hogy egy ennyire értelmetlen balesetnek kell, hogy legyen egy ennyire értelmetlen fogyatékossági hozadéka. mozgatni rendesen tudom majd, és a tűzben is kotorászhatok vele közben gond nélkül. most mindenesetre gecire fáj, ráadásul valami antibiotikumot is szednem kell még, aminek nincs értelme ha iszom rá, szóval ülök itt szárazon a gép előtt mint egy madár, és óbégatok belűl nagyon. kész szerencse, hogy van csoki, az majd átsegit a nehéz napokon. ja, és persze igy nem tudok dolgozni sem, illetve olyan módon, hogy hétfőn, szerdán és szombaton bent leszek végig, és a bár managert fogom csekkolni, hogy szépen teszi e a dolgát az én munkakörömben! mert kibaszott bénák és nem tudank szerezni egy szerencsétlen gyereket a helyemre. helyette, a főnökömnek fogok dirigálni, 2 hét munkaviszony után. elég laza társaság amúgy, kicsit sajnálom, hogy itthagyom őket. főnökösködnék még itt kicsit fél kézzel, ha nem várna a cargo records raktára. ahol a felvirágzásom kezdődik majd hamarosan.

befejezésül hadd jegyezzem meg, hogy ezt az egész történetet a jobb kezemmel irtam meg nektek. azzal, amivel manapság a seggem törlését is tanulom. de már egész jól megy!

1 comment:

  1. szegényke, most már átlátom, hogy nem a seggedben van a másik kezed ;) jobbulást

    ReplyDelete