van ugye a fű. van ugye a csoki. van ugye a csokifű. szerintem rivóba van áztatva. de lehet, hogy valeriánába. mindnesetre elég koncentrált cucc. soha többet nem ülök széken nem evéshez. gumilabdán az élet csupa headbang és boldogság. még haj nélkül is! pusztuljon a szék! és minden alávaló nem gömbölyű ülőalkalmatosság!
a következő küldetés a sör gömbölyösitése. olá
De jó, de jó! Bár azt remélem hogy lesz olyan bejegyzés is aminek értelme is van. :D
ReplyDeletede hát ennek van értelme. (dani szerint is, csak kicsit buzis)
ReplyDeletedrunk post 4:08 PM-kor?! :)
ReplyDelete