Thursday, October 13, 2011

bár sokatokkal tartom a kapcsolatot a zinernet és a sk-ájp segitségével mégis irni fogok hetente legalább egyszer. hétköznapi dolgokról, elnagyoltan.

szóval jelenleg öcsémnél vagyok. eddig egy itteni jóbarátomnál voltam, királyi körülmények között. ez a költözés annyiból jó, hogy még mindig naomi campbell földije vagyok, azaz streathami. de abban bizos vagyok, hogy ő még a földije idejében sem forgott a saját tengelye körül ha meg akart fordulni éjszaka abban a résben amit a szeretett öccse biztositott a részére!

ez a kiváltságom amúgy ha minden igaz, jövöhét szerdán szűnik meg. akkor ugyanis végre londoni rezindenté válok! És beköltözöm abba a lakásba, amin 3 hete dolgozom, hogy meg legyen! Lili is érkezik pénteken, akkor kezdődik a történet!

addig még megpróbálok meginni annyi johnsmiths-t amennyit birok. az elmult egy hétben ugyanis egy korty alkohol nem csuszott le a torkomon, söt még annyi sem. lelkiismeretesen szedtem az antibiotikumot, amit a doktornéni adott. 7 napig kéne, de én 5 napot elégnek tartok. elvégre majdnem orvos vagyok. csak a majdnem választ el tőle, és ebben az esetben ezt a luxust megengedhetem magamnak. holnap mindenesetre geci másnapos leszek a seb ellenörzésen. remélem nem büntetnek meg.

"for the sin gustav, you committed, you must take shitloads of antibiotics for the sake of your healht"

'plese no!'

"yes"


1 comment:

  1. 2x7 nap is letelt, szóval most duplakomment, vagy szimpla, nemelnagyolt komment!! gyerünk, kezdheted!

    ReplyDelete