bár sokatokkal tartom a kapcsolatot a zinernet és a sk-ájp segitségével mégis irni fogok hetente legalább egyszer. hétköznapi dolgokról, elnagyoltan.
szóval jelenleg öcsémnél vagyok. eddig egy itteni jóbarátomnál voltam, királyi körülmények között. ez a költözés annyiból jó, hogy még mindig naomi campbell földije vagyok, azaz streathami. de abban bizos vagyok, hogy ő még a földije idejében sem forgott a saját tengelye körül ha meg akart fordulni éjszaka abban a résben amit a szeretett öccse biztositott a részére!
ez a kiváltságom amúgy ha minden igaz, jövöhét szerdán szűnik meg. akkor ugyanis végre londoni rezindenté válok! És beköltözöm abba a lakásba, amin 3 hete dolgozom, hogy meg legyen! Lili is érkezik pénteken, akkor kezdődik a történet!
addig még megpróbálok meginni annyi johnsmiths-t amennyit birok. az elmult egy hétben ugyanis egy korty alkohol nem csuszott le a torkomon, söt még annyi sem. lelkiismeretesen szedtem az antibiotikumot, amit a doktornéni adott. 7 napig kéne, de én 5 napot elégnek tartok. elvégre majdnem orvos vagyok. csak a majdnem választ el tőle, és ebben az esetben ezt a luxust megengedhetem magamnak. holnap mindenesetre geci másnapos leszek a seb ellenörzésen. remélem nem büntetnek meg.
"for the sin gustav, you committed, you must take shitloads of antibiotics for the sake of your healht"
'plese no!'
"yes"
2x7 nap is letelt, szóval most duplakomment, vagy szimpla, nemelnagyolt komment!! gyerünk, kezdheted!
ReplyDelete